O AGENTÚRE

Kto stojí za Komunikačnou agentúrou 5ka?

Petra Mečárová

Founder Komunikačnej agentúry 5ka

S médiami spolupracuje 17 rokov. Pracovala pre viaceré PR agentúry a skúsenosti získala aj počas pôsobenia v korporátnom svete – na oddelení komunikácie Tatra banky a ČSOB. Veľmi dobre vie, aké dôležité je budovanie dobrého mena a povedomia o produktoch a službách.

Hodnoty ako rešpekt a uznanie sú výsledkom kontinuálnej a dlhodobej komunikácie smerom k širokej verejnosti. Riziko straty reputácie, ktoré môže prísť v zlomku sekundy dokáže negatívnym spôsobom ovplyvniť nielen zákaznícke správanie so znížením dopadom na tržby, ale i ohrozenie existencie spoločnosti. Správne nastavená komunikačná stratégia je preto alfou a omegou každej úspešne fungujúcej spoločnosti.

Pracujeme tímovo

Sme zohratý tím špecialistov – zanietení PR-isti, marketéri, programátori, grafici, evenťáci a bývalí novinári s viac ako 17-ročnými skúsenosťami. Spokojnosť klienta je u nás na prvom mieste. Trpezlivo načúvame slovám, gestám a kreujeme príbehy, ktoré stoja na skutočných hodnotách. Tešíme sa z úspechov našich klientov, lebo sme ich súčasťou. Spoločne riešime dôležité otázky, úspechy aj krízy.

Komunikujeme efektívne, hodnotne a otvorene. Budujeme Váš úspech.

Petra Mečárová

Máte chuť na komunikačný refresh?

Skúsený tím Komunikačnej agentúry 5ka je pripravený na nové výzvy. Radi poradíme jednotlivcom, menším aj stredne veľkým firmám.

Kontaktujte nás